Żegnaj, Ziemio
powrót do forum 1 sezonu

Ten serial jest przegadany i przeciągnięty do bólu. Mało co zostało wytłumaczone, ciekawy wątek z początkowym atakiem na laboratorium ucięty szybko i nie wiadomo o co chodziło. Motyw z defraudacjami też potraktowany byle jak, byle by było, w zasadzie wszystko związane z tą organizacją było bez sensu. Niby rodziny tamtejsze miały zapewnione miejsce w samolocie a a jednak dzieci nie wiedzieć czemu uciekały lub były sprzedawane, W ogóle to, że ważniacy mieli problem opuścić kraj było dla mnie co najmniej naciągane, prawda jest taka, że uciekli by dzień po ogłoszeniu, apokalipsy...
Miałem wrażenie również, że postacie zachowują się nienaturalnie. Ksiądz, który ukradł pieniądze po spotkaniu z głównymi bohaterami zaczął ich tak po prostu spowiadać, kurczę gość zniknął na kilka miesięcy i nikt nawet nie żądał wytłumaczenia... Wojsko w bazie bezużyteczne, hodowało tylko kurczaki, gdzie bez amunicji ludzie szybko by ich powybijali i rozkradli co się da cud, że anarchia nie trwała dłużej. Główni bohaterowie też nie wiedzieli czego od życia chcą.

Cały serial nastawiony na dramat nauczycielki, która czuła się winna po śmierci swoich uczniów, nie było by to złe tym bardziej, że w tle wisi koniec świata ale szczerze powiedziawszy za bardzo rozciągnęli to i już tak po 6 odcinku dłużyło mi się niemiłosiernie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones