PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007036}

Żegnaj, Ziemio

Jongmalui babo
4,6 155
ocen
4,6 10 1 155
Żegnaj, Ziemio
powrót do forum serialu Żegnaj, Ziemio

dostajesz zero, null, nic. W oddali widać lecącą asteroidę. Końcówka tego filmu okazała się absolutnie słaba.
Zabrakło im funduszy?
W dodatku totalna bzdura. Główna bohaterka zamiast spędzić ostatnie chwile z chłopakiem to idzie zabić kolesia, który i tak chwile później ma zginąć. Naprawdę czekałem z nadziejami na ten film ale okazał się totalnym gniotem.

ocenił(a) serial na 5
arasik

Serial prawdopodobnie był lepszy i wilele rzeczy zostało wyjaśnionych niestety przez skandal Ain czyli faceta grającego Yunsanga usunęli sporo scen bardzo istotnych dla fabuły. Sami producenci przyznali że jest on kluczową postacią niestety przez to całe zamieszanie z nim byli zmuszeni pozmieniać sporo rzeczy. Gdyby był to serial US to po prostu byłoby tak jak jest a że jest to Korea to niestety ale takie skandale u nich po prostu nie przechodzą. Jego kariera bardzo możliwe jest już przez to skończona a że nie chcieli całkowicie rezygnować z tego wszystkiego to poucinali i dogrywali niektóre sceny. Właśnie skończyłam go i końcówka była beznadziejna. Sporo rzeczy jak dla mnie nie zostało wyjaśnionych no chyba że przegapiłam jak np dlaczego był torturowany co miał w szczepione pod skórę że to mu się świeciło. To że niegdy on z nią tego tematu nie poruszał mimo że byli małżeństwem i mieli relacje intymne też a widząc takie blizny na ciele każdy normalny człowiek by się zapytał co się z nim działo przez tyle czasu. Osobiście uważam że skoro drama była wypuszczona przez N a nie w żadnej koreańskiej stacji to powinni zostawić oryginał.

Tiina

A jaki to skandal?

ocenił(a) serial na 5
olamichta12

Narkotyki i to niestety w Korei po prostu nie przechodzi. Chcieli nawet całkowicie go usunąć z serialu ale to by ich pewnie za dużo wyszło bo musieliby nagrywać wszystko od nowa więc postanowili że skrócą jego rolę do minimum dlatego wyszło takie coś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones